СанТеплоЕнерго

+38 (096) 918-25-75

Повірка лічильників води

про сервіс

Повірка лічильників води без зняття в Києві

Для чого, власне, проводити повірку приладу обліку води і для чого це потрібно.


Як часто потрібно повіряти лічильник?

Лічильник, як і будь-який інший пристрій вимірювання з часом експлуатації та механічного зносу, має властивість давати похибку. Законодавчо постачальник послуги у вашому домі (Київтеплоенерго, Водоканал), а також закон про метрологічну діяльність свідчать, що міжповірочний інтервал лічильників води – 4 роки.

У деяких паспортах на лічильник завод-виробник залишав відмітку про проходження метрологічної повірки раз на 3 роки. Цю норму було скасовано й автоматично продовжено на 4 роки включно.

Часто, помилково, власники лічильника вважають датою повірки саме дату початку експлуатації (встановлення) лічильника, або ж дату прийняття на абонентський облік (опломбування). Таке судження є помилковим. Купуючи лічильник у магазині, продавець пропонує зі знижкою прилад обліку зі знижкою, який лежав на складі кілька місяців. Датою первинної повірочної є виключно дата виробництва пристрою на заводі виробника. Так само енергопостачальна організація (Водоканал, Київтеплоенерго) не має зафіксованої інформації, скільки прилад обліку перебував у роботі. Тому дата первинної повірки (квартал) зазначена у вашому паспорті на водомір.

Хто має оплачувати повірку лічильників води, служба повірки з постановкою на облік у Київводоканалі, ціна і правила!

Згідно з договором, про постачання послуги водопостачання в багатоквартирні будинки, повірку індивідуальних приладів обліку зобов'язується проводити власник пристрою. Повірка лічильників ніколи не була безкоштовною. До 2015 року ця послуга була закладена в тариф і споживачі оплачували її щомісяця протягом 4 років до закінчення терміну служби. Кінцева сума таких повірок перевищувала в 3-4 рази реальну вартість послуги. Київтеплоенерго і Водоканал не мають своїх рекомендованих компаній для повірки лічильників води. Інженерна служба повірки з постановкою на облік у Київводоканалі "Steplo", номер телефону якої можна побачити на сайті, виконує роботу за всіма правилами і має недорогу ціну.

Хто має право проводити повірку? Замовити повірку лічильника холодної та гарячої води вдома

Виключно сертифіковані державою організації. Державні центри стандартизації та метрології, а також організації, які отримали ліцензію на проведення повірочних робіт і мають відкаліброване проливне обладнання та штат акредитованих фахівців. Сантеплоенерго залучає до проведення робіт виключно Державних метрологів, що є гарантією правильності проведення вимірювань і контролю протоколів проведення повірочних робіт. Замовити повірку лічильника холодної та гарячої води на дому в Києві в "Сантеплоенерго" вигідно, вартість прийнятна для пенсіонерів і всіх категорій осіб людей, компаній. Так само ми видаємо свідоцтво про проходження повірки виключно державного зразка, закріпленого бланку Міністерства економіки України з клеймом і підписом Державного метролога, що має свій індивідуальний серійний номер і QR код. Так само видається додаток до свідоцтва із зафіксованими показаннями лічильника на момент повірки, що дасть змогу надалі, за потреби, провести перерахунок. Як часто лічильник не проходить повірку? Похибка лічильника, викликана поганою якістю води, механічними ушкодженнями, запітніннями циферблата і механічними пошкодженнями періодично зустрічаються в нашій практиці. Лічильник може рахувати як у більший, так і в менший бік. Для проходження повірки на місці експлуатації проводять 3 виміри: Максимальний напір води, середній і мінімальний. У разі похибки приладу понад допустимий, проводиться повторний тест. Наші фахівці зацікавлені в проходженні повірки та отримання свідоцтва. Якщо ваш лічильник має технічні пошкодження - заздалегідь повідомте про це нашим представникам, і ми запропонуємо альтернативні варіанти з ремонту/заміни приладу з гарантією терміну придатності. Як проходить повірка без демонтажу: Процедура повірки лічильника без зняття займає 15-20 хвилин. 1 Візуальний огляд приладу, герметичність, цілісність корпусу, запотівання, працездатність циферблатів і стрілок, втручання в конструкцію лічильника. Перевірка герметичності трубопроводів 2 Підключення повірочної станції до кранів води. 3. пролив води в різних режимах (15,10,5 літрів води). 4 Повторне проведення тестів (за потреби). 5 Оформлення протоколу повірки лічильника (з фото фіксацією). 6. Оформлення акту виконаних робіт. 7. відправлення протоколів для повторної повторної перевірки. Після повторної повторної перевірки протоколу (щоб уникнути помилок) представниками нашої компанії оформляється технічний висновок про працездатність приладу. Після проведення повірочних робіт, опрацювання протоколів, відбувається оформлення Свідоцтва про проходження повірки, завірені тавром та QR кодом для перевірки автентичності. Свідоцтва передаються замовнику Новою поштою, за бажанням так само можна отримати свідоцтво в офісі.

Наші документи

Напишіть нам

Замовте повірку та встановлення лічильників у ваших приміщеннях 

Залишилися запитання? Задайте їх нам! (Це безкоштовно)

Scroll to Top

Дані про клієнта