СанТеплоЕнерго

+38 (096) 918-25-75

Встановлення лічильників тепла квартирних

Встановлення індивідуальних лічильників на опалення в Києві

Індивідуальний лічильник на опалення в Києві – вигідне придбання, яке дає змогу скоротити споживання теплової енергії, платити за реально спожиту послугу і не оплачувати комунальні тарифи за недобросовісних сусідів.

Встановлення лічильника можливе виключно в будинках із так званою горизонтальною незалежною системою опалення.

У старих будинках встановлення подібних пристроїв – неможливе. Встановлення теплового лічильника на кожну батарею окремого приладу обліку технічно не представляє можливості. Так само встановлення так званих “розподільників опалення”, які часто ви могли бачити в європейських країнах, на даному етапі законодавчо, так само неможливе для комерційного розрахунку з Київтеплоенерго. 

Для чого ж потрібне встановлення теплового лічильника у квартирі?

У вашому будинку встановлено загальнобудинковий лічильник опалення, який вираховує загальне споживання всіх технічних і житлових площ. Найчастіше в будинку завжди є мешканці, які грішать рясним провітрюванням, мають виносні погано утеплені балкони (зі встановленням на них батарей), установку додаткових радіаторів і теплих підлог, на сходових клітинах відкриті вікна. Такі будинкові втрати теплової енергії можуть становити 40% загального споживання.

Важливо розуміти, що, якщо будинкові втрати за коефіцієнтами так само розділяться між мешканцями, які без приладу обліку індивідуального.

Так само, в теплі дні, коли на вулиці досить тепла погода, система опалення будинку продовжує своє функціонування, що відображається у ваших розрахунках за комунальні послуги. Таким чином, краще встановити лічильник на опалення у квартирі, вартість якого недорога, вже зараз.

Якщо поставити лічильник тепла у квартирі, ви матимете банальну можливість вмикати й вимикати опалення, вимикати його, йдучи на роботу, виїжджаючи на вихідних і свята.

У важкі фінансові часи так само ви можете до мінімуму скоротити споживання тепла, прогріваючи тільки потрібні для цього кімнати.

У разі встановлення лічильників на опалення, не вимикаючи і не скорочуючи споживання тепла, економія становить від 30%. 

Як відбувається встановлення приладу обліку теплової енергії у квартирі та ціна лічильників тепла на багатоквартирний будинок

Здебільшого місце встановлення теплових лічильників передбачено в технічних шафах у загальних коридорах, у рідкісних випадках ніша розташована у квартирі. Прилад обліку тепла для квартири підбирається індивідуально під характеристики квартири (номінальна витрата). Для цього підбору в обов'язковому порядку розробляють робочий проєкт. Робочий проєкт обов'язково узгоджується з Київтеплоенерго. Паралельно з розробкою проєкту відбувається монтаж обладнання і самого лічильника. Монтаж проводить організація, яка має ліцензію і допуски для встановлення теплового лічильника на багатоквартирний будинок, у квартиру, ціна донної послуги низька. Після узгодження проєкту відбувається організація прийняття на комерційний облік і опломбування Київтеплоенерго. Всі роботи ми проводимо виключно під ключ.

Наші документи

Напишіть нам

Замовте повірку та встановлення лічильників у ваших приміщеннях 

Залишилися запитання? Задайте їх нам! (Це безкоштовно)

Scroll to Top

Дані про клієнта