СанТеплоЕнерго

+38 (096) 918-25-75

Встановлення лічильників тепла в офіс, будинок

Вкладення в лічильник опалення – інвестиція в майбутнє. Якщо ви підприємець, то вмієте рахувати свої кревні. Встановивши індивідуальний лічильник на опалення, заплативши раз, назавжди ви отримаєте свободу від необґрунтованого тарифу і самостійно зможете управляти ресурсом тепла.

Практично кожна установка приладу вимагає індивідуального плану реконструкції, технічної документації і не завжди це може бути можливо. Наша команда має всіх потрібних фахівців у всіх напрямках проекту. Замовте візит нашого фахівця прямо сьогодні.

Схеми розводки систем опалення

Розберемо види розводок (систем) опалення в багатоквартирних будинках Києва. Насамперед існують вертикальна та горизонтальна розводки труб опалення. Почнемо з вертикальної. Вертикальна може реалізовуватися двома схемами, які засновані на розводці труб – однотрубна і двухтрубна. Вони відрізняються, головним чином, способом під’єднання радіаторів до трубопроводу. У однотрубної системі під’єднання послідовне, а в двухтрубної – паралельне. Це означає що, при використанні однотрубної системи радіатори (батареї) під’єднані всі до однієї труби і теплоносій послідовно проходить всі батареї, а для забезпечення відповідної температури використовується циркуляційний насос. При двотрубній схемі до радіаторів підводяться відразу дві труби. Одна забезпечує подачу теплоносія, а друга – його відвід, тобто є зворотньою. Подача проводиться з верхньої точки батареї, а зворотка=) – з нижньої. І не так уже й важливо, чи присутній у схемі циркуляційний насос. Найголовніше, що тут можна регулювати температуру кожної батареї, що є величезним плюсом.

Стосовно горизонтальної зазначимо, що вона може бути реалізована трьома схемами, а саме однотрубною, двотрубною та двотрубною колекторною. В однотрубній схемі є декілька джерел тепла, через які проходять опалювальні труби. Теплоносій рухається по такій системі та віддає тепло приладам, розташованим на певних ділянках контуру. Однотрубне горизонтальне опалення в багатоквартирному будинку має гарну ефективність і відрізняється порівняно невеликою вартістю. Двотрубна горизонтальна схема опалення в багатоквартирному будинкуохоплює дві основні магістралі, по одній з яких теплоносій рухається вперед, а по другому – повертається до генератора тепла. Тепловіддача здійснюється шляхом радіаторів, які встановлюються під вікнами або біля стін, що виходять на північну сторону, тому що до них надходять найпомітніші потоки холоду.

Наші документи

Напишіть нам

Замовте повірку та встановлення лічильників у ваших приміщеннях
 

Залишилися запитання? Задайте їх нам! (Це безкоштовно)

Scroll to Top

Дані про клієнта