СанТеплоЕнерго

0442249993
0442249994

Для чого потрібна установка лічильників тепла в офісних приміщеннях?

Встановлювати теплові лічильники вигідно не тільки в приватних будинках і квартирах, але й в офісах та на підприємствах.  Серед переваг установки лічильника тепла в офісних приміщеннях можна виділити:

  • Контроль та управління витратами;
  • Правильний розрахунок платежів;
  • Енергоефективність;
  • Своєчасне виявлення проблем і витоків;

Розглянемо детальніше кожен плюс наявності лічильників тепла.

Правильний розрахунок платежів 

Установка лічильників тепла дозволяє здійснювати справедливий розрахунок за споживання тепла в офісних приміщеннях.  При відсутності лічильників, для розрахунку платежів використовують тариф, який базується на розрахунку, виходячи з загальної площі приміщення. Лічильники тепла дозволяють точно виміряти кількість спожитого тепла, що створює справедливі умови для платежів та дозволяє кожній організації сплачувати лише за реально використане тепло.

Контроль та управління витратами

Лічильник дає змогу здійснювати точний облік витрат ресурсів тепла в офісі. Таким чином, керівництво та власники офісу можуть отримувати чітку інформацію про те, скільки ресурсів використовується та які витрати з них виникають. Це дозволяє контролювати витрати та приймати обґрунтовані рішення щодо ефективного використання ресурсів.

Енергоефективність 

Наявність лічильника в офісі спонукає співробітників та орендарів до більш енергоефективного споживання. Кожен відчуває відповідальність за споживання ресурсів та шукає шляхи до оптимізації витрат.  Неодноразово помічено, в офісах, де встановлено лічильники тепла, його споживають менше. Відповідно, платежі за опалення нижчі.

Виявлення проблем та витоків

Лічильник в офісі допомагає виявляти аномальні показники, проблеми з системою розподілу ресурсів або витоки. Якщо споживання тепла виходить за межі норми або виявлені певні зміни – це може бути сигналом про можливі проблеми з системою опалення. Таким чином, є можливість вчасно виявити проблему та вжити заходи щодо її усунення.

Як встановити лічильник тепла в офісі?

Установка лічильника в офісних приміщеннях – це необхідність. Компанія СанТеплоЕнерго займається установкою лічильників тепла та води як в приватних приміщеннях, так і в комерційних та офісних. Для того, щоб встановити лічильник тепла в своєму офісі, достатньо зателефонувати за номером вказаним на нашому сайті. Менеджер нашої компанії розповість про всі деталі співпраці.

Scroll to Top