СанТеплоЕнерго

0442249993
0442249994

Для чого потрібна повірка теплолічильників?

Сучасне житло важко уявити без лічильників. Важливо, щоб цей прилад завжди був справний та транслював правильні показники.  Теплолічильники бувають різних видів, який саме встановлювати залежить від особистих потреб, уподобань та бюджету.

Будова та види лічильників тепла

Лічильники тепла складаються з витратоміра, термопари та електронного обчислювача. Витратомір в теплолічильнику дозволяє вимірювати швидкість та об’єм протікання теплоносія, що важливо для точного обліку споживання тепла. Зібрані дані використовуються для розрахунку кількості переданої теплової енергії та тарифікації. В залежності від принципу роботи витратоміра теплолічильники можуть бути:

  • Механічні;
  • Ультразвукові;
  • Вихрові;
  • Електромагнітні.

В основі кожного з видів теплолічильника лежить різний принцип роботи.  Робота механічних лічильників базується на рухомих деталях, таких як лопаті, турбіни або ротори. Вони вимірюють обороти або обертання деталей, що залежить від протоку теплоносія. Механічні лічильники тепла мають досить просту будову та відносно недорогі в обслуговуванні. Ультразвукові мають пару ультразвукових датчиків, які встановлюються на трубопроводах і створюють зону звуку. Час та швидкість звуку вимірюються при руху теплоносія, що дозволяє визначити об’єм переданої теплової енергії. Ультразвукові лічильники тепла характеризуються високою точністю та стійкістю до зовнішніх впливів.

Повірка теплолічильників – необхідний етап

Повірка теплолічильників є необхідною процедурою для забезпечення точності вимірювання спожитого тепла. Ця процедура дозволяє економити на оплаті за теплопостачання, адже платити доводиться виключно за спожите тепло.  Крім того, повірка теплолічильників є важливим елементом виявлення можливих несправностей або пошкоджень. В ході повірки можуть виявитися проблеми з самим лічильником, такі як погана калібровка, зношеність чи відсутність ущільнювальних елементів.  Повірка теплолічильників повинна відбуватися раз на чотири роки – про це наголошують метрологи. 

Послуги повірки теплолічильників – найкращі умови

Компанія Сан ТеплоЕнерго пропонує здійснити повірку лічильників тепла на вигідних умовах. Для того, щоб здійснити повірку теплолічильника в нашій компанії, його не потрібно демонтувати. Наші спеціалісти приїдуть за вашою адресою та здійснять повірку за допомогою спеціального пристрою. 

Scroll to Top